• Cmimi më i mirë vetëm në këtë faqe!
SAVE & REZERVONI
Të rritur
Fëmijë
Vlerësimet e vizitorëve
 • Vlerësimet e yjeve të siguruara nga Vizitorë të Verifikuar të agoda & booking.com
 • 9.2 mesatare bazuar në 2 Komente.


 • Pastërtia
  9.7 nga 10
 • 9.7
 • Lehtësira
  9.2 nga 10
 • 9.2
 • Vendndodhja
  9.1 nga 10
 • 9.1
 • Shërbimet
  9.6 nga 10
 • 9.6
 • Vlera
  8.9 nga 10
 • 8.9

  Mire se erdhet ne ARXONTIKO

  ARXONTIKO ofron akomodim me një ballkon/tarracë dhe WiFi falas në të gjithë pronën, si dhe parkim privat falas dhe të sigurt për mysafirët që vozisin. Hoteli ka disponibilitet për dhomat familjare, gjithashtu është e ndaluar pirja e duhanit në të gjithë pronën. Në hotel, dhomat kanë një gardërobë, një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private. Të gjitha dhomat përmbajnë një frigorifer.

  ARXONTIKO
  ARXONTIKO
  ARXONTIKO

  Trust You Verified

  Shikoni disa lloje të dhomave ARXONTIKO

  Shikoni dhomat tona, ose shkoni në faqen e prenotimeve duke klikuar butonin e majtë "Shiko Cmimet"

  Komente

  Bazuar në vlerësimet e TripAdvisor

  Informacione për hotelin

  Pyetjet e bëra më shpesh

  Në cfare ore bëhet check-in and check-out në ARXONTIKO?

  Check-in është from: 14:00.
  Check-out është until: 11:00.

  A është përfshirë në çmim mëngjesi?

  Po, mëngjesi është i përfshirë në çmim.

  Cilat janë shërbimet/aktivitetet kryesore në ARXONTIKO?

  ARXONTIKO ofron aktivitetet/shërbimet e mëposhtme (tarifa mund të aplikohen):


  • Kondicioner
  • Exceptional breakfast
  • Dhoma për familje
  • Wi-Fi falas
  • Parkimi i përfshirë
  • Tarracë për diell

  Cfarë lloj dhome mund të rezervoj në ARXONTIKO?

  Opsionet e dhomës në ARXONTIKO përfshijnë:

  • Basic Triple Room
  • Deluxe Double Room with Sea View
  • Deluxe Triple Room with Sea View
  • Double Room with Balcony and Sea View
  • Triple Room with Balcony
  • Triple Room with Sea View